Muži B: Lobkovice - Libiš 3:0 (1:0)

Sestava: Škrna - Novák - Ryšlavý J., - Pilař, Chorvát - Míšek, Eisner, Žák, Brynda - Pospíšil - Mündl.

Střídali: 55.min. Fajt za Mündla, v 67.min . Vdovicyn za Míška, v 72.min. Giebel za Žáka a v 88.min. Ryšlavý za Chorváta.

Dnes jsme jeli do Lobkovic zlomit venkovní smůlu, ale opět se nám to nepodařilo. Výsledek vypadá jednoznačně, ale sehráli jsme smolné utkání, vycházeli jsme od první minuty ze zabezpečené obrany a chtěli jsme zhustit střed, kde pokryjeme domácího hráče Hrušku a hrát na brejky a to se nám dařilo. Měli jsme obrovské šance, které jsme opět nedali a byly to šance 100%. Ale opět se potvrdilo nedáš dostaneš a ve 38.minutě po naší chybě domácí nás potrestali a ujali se vedení 1:0. Do druhé půle jsem změnil rozestavení a od začátku jsme měli převahu a vytvořili si šance a domácí k ničemu nepouštěli, ale opět jsme zklamali v koncovce. Domácí jsme pouštěli do brejků jen po našich chybách za kterou nás opět v 75.min. potrestali. Pak jsme to otevřeli, aby jsme s tím něco udělali, ale v 90.min. nás domácí po jednom z brejků dorazili. Nejvíc mě štve, že tam pošlu čerstvé síly, ale je to ještě horší, někteří si musí sáhnout do svědomí, že bez tréninků to nejde a hubou se nevyhrává, dnes jsem byl zklamán i z těch zkušenějších kluků. Příště, doufám, že to venku už zlomíme, ale nečeká nás nic lehkého, zajíždíme na derby do Obříství. Teď máme doma Dolní Beřkovice, tak aspoň doma musíme vyhrávat. Trenér Urbanec